100% przypadków, z którymi się do tej pory spotkałem po przeprowadzeniu analizy ubezpieczeń posiadanych przez moich Klientów okazało się, że posiadane ubezpieczenia nie spełniają podstawowych wymagań. Mało tego, ubezpieczenia są nie aktualne i nie adekwatne to dzisiejszych potrzeb Klientów.

Jeżeli zależy Ci na spokoju, jaki dają odpowiednie ubezpieczenia a w ciągu 5 ostatnich lat nikt nie przprowadził dla Ciebie takiej analizy to zadzwoń koniecznie i umów się na spotkanie! Jestem w 100% pewny, że Twoje ubezpieczenia mogą zabezpieczać Cię jeszcze lepiej.

W ramach naszego spotkania, dowiesz się jak prawidłowo ubezpieczyć swój majątek (dom, samochód, firmę),siebie i rodzinę, aby żadne nieprzewidziane okoliczności nie spowodowały pogorszenia Twojej sytuacji finansowej czy sytuacji Twojej rodziny

Moje doradztwo w zakresie ubezpieczeń jest w 100% darmowe. Wiedza, którą Ci przekażę pozwoli Ci mądrze dobierać ubezpieczenia, a one z kolei pozwolą spać spokojnie.

Nie czekaj! Skorzystaj z działu Kontakt, zanim będzie za późno.

Służę darmową poradą dla moich Klientów. Prowadę doradztwo finansowe i ubezpieczeniowe w oparciu o sprawdzone produkty z których sam korzystam. Moim priorytetem jest zadowolenie Klienta i ochrona jego interesów finansowych. Odpowiednia wiedza minimalizuje ryzyko i sprawia, że możesz inwestować swoje pieniądze mając nad nimi kontrolę.

Masz wolne środki i nie wiesz w co zainwestować? Chcesz zadbać o to by zarabiały jak najwięcej? Nie jesteś zadowolony z lokaty bankowej? Podatek Belki pochłania znaczną część Twoich zysków?
W tych i innych sprawach służę poradą i konkretnymi rozwiązaniami.

Nie czekaj! Umów się na spotkanie! To nic nie kosztuje!

Pokażę Ci w jaki sposób postrzegam kwestię finansów i inwestycji. W prostych słowach przedstawię jak działa rynek i dlaczego warto odkładać pieniądze na własną emeryturę jednocześnie je inwestując i pomnażając.

Dobiorę produkt dostoswany do Twoich możliwości

Nie zaoferujemy Ci tego czego nie potrzebujesz. Analizując Twoją aktualną sytuację i potrzeby dobiorę rozwiązanie lepsze od aktualnego lub zaproponuję jego alternatywę. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy - to nic nie kosztuje!

Za darmo przeanalizuję Twoje aktywne umowy finansowe

Bez żadnych opłat zweryfikujęy i przeanalizuję pod kątem opłacalności Twoje aktywne umowy finansowe, inwestycyjne, a jeśli zajdzie taka potrzeba przedstawi e korzystniejszą dla Ciebie ofertę.

Ubezpieczę Twój samochód, dom, Ciebie i Twoją rodzinę.

Zadbam o to, aby w trudnych, życiowych sytuacjach nie zabrakło pieniędzy na spłatę kredytu, leczenie i rehabilitację, edukację Twoich dzieci oraz byś w pełni mógł się cieszyć własną emeryturą, której ZUS niestety nie może Ci zagwarantować.